Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Reklama na pojazdach

Reklamy na pojazdach wykonujemy według indywidualnego projektu. Stosujemy technikę druku wielkoformatowego oraz wyklejania foliami PCV.
Wykonujemy również reklamy na plandekach samochodowych.

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w reklamowym wyklejaniu samochodów.
Stosowane przez nas technologie pozwalają  na  pełnokolorową stylizację Twojego samochodu a możliwość zastosowania do oklejania folii specjalnych jak
karbon czy biała perła pomożemy Ci wykreować indywidualny charakter Twojego auta.
Ciekawie zaprojektowane reklamy codziennie pracują i zarabiają na siebie i Twoją  firmę.

Wykorzystaj Twoje auto jako bezpłatną powierzchnię reklamową.
Nawet mała powierzchnia (szyby, tylna klapa bagażnika) daje duże możliwości na stworzenie ciekawego projektu. Jest to bardzo dobra
inwestycja, która zwróci się szybko i przyniesie nowych klientów.

Haft komputerowy

Haft komputerowy Jest  efektowną, elegancką i praktycznie niezniszczalną formą znakowania wszelkiej odzieży i tekstyliów.Tego typu technika znakowania wyróżnia się niezwykłą trwałością i odpornością na ścieranie i odbarwiania, stosowana  jest przede wszystkim na polarach, kurtkach, koszulkach, koszulach, czapkach, bluzach, ubraniach roboczych, spodniach, ręcznikach.
Poza tym techniką haftu komputerowego można wykonać naszywki, emblematy i tarcze szkolne.

 > więcej

Kubki reklamowe

W naszej ofercie można znaleźć takie produkty jak kubki reklamowe z nadrukiem, filiżanki, kufle oraz firmowe zestawy kawowe.
Ceramika reklamowa to chętnie wykorzystywany nośnik reklamy stosowany przez wiele firm.
Kubeczek z nadrukiem często występuje również jako upominek reklamowy rozdawany podczas organizowanych promocji, kampanii reklamowych, czy imprez. Ten miły gadżet może stanowić prezent na wszelakie okazje.
Na kubeczkach możemy umieścić dowolny nadruk jak logo, zdjęcia, dane adresowe firmy, slogany i hasła reklamowe. Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki.

> więcej

Gadżety

W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę gadżetów reklamowych, od najbardziej popularnych długopisów i smyczy do gadżetów tematycznych związanych z konkretną branżą oraz gażetów ekskluzywnych, takich jak wyroby ze skóry, metalu, kamienia.Gadżety reklamowe podnoszą prestiż firmy i poprawiają jej wizerunek na rynku.

Ułatwiają także przygotowanie kampanii reklamowych firm, które profesjonalnie podchodzą do reklamy i marketingu.

> więcej

Początek strony